Co Vás zajímá

arr3DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Provoz eshopuVážení zákazníci,  dovolujeme si Vás inforomovat, že s ohledem na Usnesení vlády ČR ze dne... arr3Nově těsnící šňůryNově nabízíme těsnící šňůry do kamen, krbů, dvířek kotlů včetně kvalitního lepidla. Šňůry a těsnicí... arr3POZOR na individuální komín !!!Jistě jste se v nabídce některých dodavatelů setkali s výrazem individuální komín, nebo jako prodej... arr3U nás skutečně koupíte kvalitní nerezový komínKvalitní nerezový komín musí být vyroben z kvalitní nerezové oceli. Ta zajistí odolnost vůči... arr3Zajímá Vás stavba komínu svépomocí?Komín svépomocí Kdo mi poradí s komínem? Budete stavět komín svépomocí? Víte, jaká úskalí přináší... arr3Nový typ redukce černé převlečnéUpozornění: Vážení zákazníci u redukcí v této kategorii dochází k technické úpravě tvaru. Můžete... arr3Odložte si dodání komínu  Chcete využít naši AKČNÍ cenu, ale dodání požadujete déle ? Můžete si dodání odložit. Do...

Nejprodávanější

Zboží v AKCI

akční cena 10 290,0 Kč
akční cena 10 590,0 Kč
akční cena 9 990,0 Kč


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Provoz eshopu

Vážení zákazníci, 

dovolujeme si Vás inforomovat, že s ohledem na Usnesení vlády ČR ze dne 14.3.2020 o šíření viru COVID-19 a povaze našeho podnikání NENÍ PROVOZ ESHOPU PŘERUŠEN.

Zboží bude dodáváno standardně, dodací lhůty 2-4 pracovní dny, po předchozí telefonické dohodě s Vámi. Doprava je ZDARMA, řidič zásilku složí na zpevněnou plochu.

Ujišťujeme Vás, že dbáme veškerých nařízení vlády, předání je co nejméně kontaktní. Naši řidiči jsou vybaveni ochranými hygienickými pomůckami a udělají vše pro Vaše bezpečí.

NOVĚ Je také možné si posunout termín dodání až o 60 dnů, tuto informaci vložte do poznámky při objednání.

V TUTO CHVÍLI NENÍ MOŽNÉ ZVOLIT FORMU ÚHRADY DOBÍRKOU, PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST VYDALA NAŘÍZENÍ, KTERÉ VÝBĚR HOTOVOSTI ZNEMOŽŇUJE.

PLATBA JE TEDY MOŽNÁ POUZE BEZHOTOVOSTNĚ A TO PLATBA PLATEBNÍ PŘEDEM KARTOU, NEBO BANKOVNÍM PŘEVODEM.

 

MTVlYmN