Úvod » Krbová kamna VÝPRODEJ » Sklo pod krbová kamna obdelnik 850x1000x8mm
Krby a krbová kamna nainstalovaná na podlahu z hořlavého materiálu je nutné dle normy ČSN 06 1008 opatřit nehořlavou ochrannou podložkou přesahující jeho půdorys.
Norma praví nejméně 300 mm před přikládacími a popelníkovými dvířky a 100 mm po zbylých stranách. Nehořlavá podložka znemožní vznícení podlahy z hořlavých materiálů a zabrání také žhavým uhlíkům vypadlým z topeniště zapálit okolní předměty.
Kalená skla pod kamna znemožní vznícení podlahy tvořené hořlavými materiály a zabrání také žhavým uhlíkům vypadlým z topeniště zapálit okolní předměty.
Sklo pod kamna má zaoblené hrany.
Námi nabízená skla pod vaše kamna/krby jsou jednoduchým a přesto efektivním řešením.
V naší nabídce naleznete několik typů provedení i velikostních variant.
Se sklem doporučujeme zakoupit zároveň i Silikonové samolepící těsnění z naší nabídky , které zabraňuje vnikání nečistot pod sklo a zároveň zabraňuje případnému posouvání bezpečnostního skla na podlaze. Těsnění lepíme po celém obvodu skla - díky jeho flexibilitě ho lze použít i na skla oblouková a rádiusová.